Logo CEOiS

Nordic Walking- Przyłęki, Kuruszyn Krajeński

Ocena 0/5
Dzieje się Kochani!????????????
Dziś mieliśmy przyjemność prowadzić Warsztaty z Nordic Walking w Przyłękach i Kruszynie Krajeńskim #cośdobrego #gminabiałebłota #lowebiałebłota.
Pogoda była rewelacyjna!!!????????????☀️????
Cieszymy się z tego, że jesteście zainteresowani Warsztatami o czym świadczy duża frekwencja podczas zajęć.
Kobietki było super!????????????
Jesteście fantastyczne, otwarte na Nasze propozycje i mega pozytywne. Tak Trzymać!!!????
W Białych Błotach warsztatowa grupa z zeszłego tygodnia już bez instruktora wybrała się na trening.
Gratulacje
dla Was Dziewczyny!!!????????????
Motywacji do ćwiczeń nie brakuje dzięki Naszej Instruktorce Justynie, która skutecznie zachęca do tego typu aktywności. ???? ???? ????
Zapraszamy na kolejne Warsztaty z Nordic Walking tym razem w :
06.11 – godz. 09:00 Lisi Ogon (Plac Sołecki)
06.11- godz. 12:00 Łochowice (Plac Sołecki)
07.11- godz. 09:00 Trzciniec (Przy Krzyżu ul. Sarnia/Jemiołowa)
07.11- godz. 11:30 Zielonka (Plac Sołecki)
07.11- godz. 14:00 Prądki (Plac Sołecki)
Czekamy na Was!

Galeria zdjęć

20211030_091110 20211030_092808 20211030_093357 20211030_104307 20211030_104323 20211030_121314 20211030_121632 20211030_121633 20211030_130015 20211030_134518 20211030_134647 20211030_134839 bb bb1 IMG-20211030-WA0000 IMG-20211030-WA0001 IMG-20211030-WA0002 IMG-20211030-WA0003 IMG-20211030-WA0004 k1 k2 k3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności