Logo CEOiS

Aktywny wypoczynek podczas ferii zimowych

Ocena 0/5

Od poniedziałku rozpoczęła się zimowa przerwa w nauce. Dzieci w naszej Gminie jednak wcale nie próżnują, tylko aktywnie spędzają wolny od nauki czas. W szkołach podstawowych w Białych Błotach, Łochowie i Przyłękach zorganizowano półkolonie, w których udział bierze ponad 350 dzieci. Uczestnicy biorą udział między innymi w zajęciach: sportowych, plastycznych, kulinarnych, szachowych, muzycznych, ceramicznych, zajęciach z robotyki i programowania oraz wyjeżdżają do parku trampolin, na basen, do kina, do Filharmonii Pomorskiej, a także na wycieczkę do Torunia.

Poza bogatą ofertą półkolonii zorganizowane zostały trzy obozy wyjazdowe w góry. Z tej oferty skorzysta 110 uczniów. W Poroninie oraz Lądku Zdroju uczyć się będą jazdy na nartach, odwiedzą kopalnię węgla, kopalnię złota, Muzeum Papiernictwa oraz Aquapark. Wezmą udział w kuligu z ogniskiem oraz wycieczce na Słowację.

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2023-01-31 at 18.36.09 (1) WhatsApp Image 2023-01-31 at 18.36.09 WhatsApp Image 2023-01-31 at 18.36.02 (1) WhatsApp Image 2023-01-31 at 18.36.07 WhatsApp Image 2023-01-31 at 18.36.02 WhatsApp Image 2023-01-31 at 18.35.58 WhatsApp Image 2023-01-31 at 18.34.17 (2) WhatsApp Image 2023-01-31 at 18.34.17 (1) WhatsApp Image 2023-01-31 at 18.34.17 IMG-20230130-WA0002 IMG-20230130-WA0009 IMG-20230130-WA0011 IMG-20230130-WA0014 IMG-20230130-WA0016 IMG-20230130-WA0017 IMG-20230130-WA0029 IMG-20230130-WA0000 IMG-20230130-WA0001 IMG-20230130-WA0003 IMG-20230131-WA0000 IMG-20230131-WA0001 IMG-20230131-WA0002 IMG-20230131-WA0004 IMG-20230131-WA0006 IMG-20230131-WA0007
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności