Logo CEOiS

Kolejne warsztaty Nordic Walking

Ocena 0/5
Kochani Mieszkańcy! Zgodnie z tym, co już prędzej obiecaliśmy w najbliższym czasie odwiedzimy z warsztatami Nordic Walking wszystkie pozostałe Sołectwa ???????? #cośdobrego #gminabiałebłota #lowebiałebłota
Zajęcia są całkowicie bezpłatne ????????
W listopadzie zajęcia realizujemy w następującej kolejności:
6.11.2021 r. (sobota)
- Lisi Ogon - UWAGA! ZMIANA TERMINU!
- Łochowice, godz. 12:00 – plac sołecki, ul. Spokojna
7.11.2021 r. (niedziela)
- Trzciniec, godz. 9:00 – przy krzyżu, ul. Sarnia/Jemiołowa
- Zielonka, godz. 11:30 – plac sołecki, ul. Jaworowa
- Prądki, godz. 14:00 - plac sołecki, ul. Graniczna
Ponadto do zrealizowania w październiku zostały zajęcia:
30.10.2021 r. (sobota)
- Przyłęki, godz. 9:00 – boisko piłkarskie w Przyłękach, ul. Zabytkowa
- Kruszyn Krajeński, godz. 12:00 – plac sołecki w Kruszynie Kraj., ul. Lipowa/Mroźna
????????
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na:
???? adres e-mail: zapisy.lowe2@bialeblota.eu
lub
???? telefonicznie na nr 536 712 655
Formularze zgłoszeniowe wraz z klauzulą RODO można pobrać ze strony:
Jednocześnie informujemy, że wszystkich formalności będzie można dopełnić również na miejscu, tuż przed warsztatami.
????????
Niemniej jednak, zgodnie z kolejnością przesłanych drogą elektroniczną lub telefoniczną zgłoszeń będą przekazywane bezpłatne kijki do Nordic Walking (10 par na każdą grupę).
????????
Dlatego też gorąco zachęcamy do kontaktu i do zobaczenia ????????
Plakat wydarzenia
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności