Lato z Białobłocką Karta Aktywności
AKTYWNA LATO 2026 z Białobłocką Kartą Aktywności!
Gmina Białe Błota zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzenia zbliżających się ferii z Białobłocką Kartą Aktywności. Karta umożliwia jednorazowe, darmowe wejście na wybrane obiekty sportowe w dniach od 27 czerwca do 31 sierpnia 2026 r.
Kto może skorzystać?
Dzieci do lat 7 zamieszkałe na terenie Gminy Białe Błota (po złożeniu oświadczenia przez opiekuna).
Uczniowie szkół podstawowych, którzy okażą ważną legitymację szkolną.
Obiekty sportowe objęte Kartą:
Obiekty dostępne we wszystkie dni tygodnia, zgodnie z harmonogramem obowiązującym na obiekcie:
- Basen Astoria – ul. Królowej Jadwigi 23, Bydgoszcz - dostępny od 1 do 31 sierpnia 2026 roku, w związku z przerwą technologiczną.
- Lodowisko Torbyd – ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
Obiekty dostępne w dni powszednie w godz. od 08:00 do 14:00, zgodnie z harmonogramem obowiązującym na obiekcie:
- Pływalnia Czwórka – ul. Stawowa 39, Bydgoszcz
- Pływalnia Sardynka – ul. Sardynkowa 7, Bydgoszcz
UWAGA: wejście na obiekt możliwe do godz. 13:00.
Jak odebrać Kartę?
Kartę można odebrać w następujących punktach:
- Centrum Obsługi Edukacji i Sportu, ul. Czysta 1A, Białe Błota
- Szkoły podstawowe w Białych Błotach, Łochowie i Przyłękach
- Przedszkola i żłobki gminne w Białych Błotach, Łochowie i Zielonce
Karty będą dostępnę w ww. punktach od 23 czerwca 2026 roku, od godz. 12:00.
Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie.
Wszelkie pytania dotyczące Karty należy kierować do Centrum Obsługi Edukacji i Sportu w Białych Błotach, tel. 52 307 65 66.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!